دسته‌بندی نشده

نشست هم اندیشی کمیته های فوتوالی استانهای کشور

04/03/2017 در 07:49 توسط

سهراب آزاد : سپک تاکرا و فوتوالی هم خانواده هستند

یحیی دادویی : حضور مسعود خسروی در انجمن فوتوالی اتفاق خوشایندی است
1395/12/14

رییس انجمن سپک تاکرا در نشست هم اندیشی کمیته های فوتوالی سراسر کشور با تاکید بر اینکه سپک تاکرا و فوتوالی هم خانواده هستند ، اظهار داشت : آماده همه گونه همکاری با انجمن فوتوالی هستیم و به اعتقاد بنده پتانسیل بالقوه در این رشته مهیج و پرطرفدار بالاست و این فاکتور می تواند در راه شکوفایی فوتوالی نقش مهمی ایفا کند.
به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی کشور ، در این نشست هماهنگی که در مجتمع رفاهی ” الماس شهر ” تهران برگزار شد ، سهراب آزاد طی سخنانی ضمن بیان این مطلب اضافه کرد : استقبال مسوولان کمیته های فوتوالی استانها از این نشست جالب توجه است و باید آن را بفال نیک گرفت.
وی افزود : فوتوالی اکنون در مسیر تازه ای قرار گرفته و حضور مسعود خسروی به عنوان یک مدیر علاقه مند در راس این ورزش پرطرفدار می تواند برگ برنده با شد. من طی ماههای اخیر شاهد بودم که ایشان برای موفقیت فوتوالی تلاش می کرد و باور دارم اگر تمامی عوامل در این انجمن با هم منسجم باشند ، درآینده ای نزدیک این ورزش در مسیر موفقیت قرار خواهد گرفت .
آزاد همچنین گفت : پشتوانه سازی یکی از برنامه های مهمی است که در انجمن سپک تاکرا در اولویت قرار گرفت و خوشبختانه امروز ما نتیجه آن را دیدیم وقطعا اگر مسوولان کمیته های فوتوالی در استانها نیز به این مقوله مهم عنایت ویژه داشته باشند ، باور دارم که فوتوالی نیز به سبب پتانسیل
بالقوه می تواند ، متحول شود.
براساس این گزارش ، یحیی دادویی رییس هیات انجمن های ورزشی استان تهران نیز گفت : خسروی یک فرد ورزش دوست است که عملکردش را در سپک تاکرا بخوبی نشان داده و من معتقدم که حضور ایشان به عنوان مسوول جدید انجمن فوتوالی می تواند اتفاق خوشایندی باشد.
وی افزود: بحث تبلیغات و شناسایی بیش از پیش فوتوالی بسیار مهم است ، ضمن اینکه باید رفته رفته بخش بانوان نیز در انجمن فعال شود.
دادویی ادامه داد: برگزاری این نشست را بفال نیک می گیرم و امید است که شاهد و ناظر ،احیای فوتوالی باشیم .
این نشست با حضور دلداده مهرباان سرپرست دبیر ی فدراسیون انجمن های ورزشی ، مسعود خسروی سرپرست جدید انجمن فوتوالی و روسای کمیته های فوتوالی سراسر کشور برگزار شد.
دراین همایش ، مسوولان کمیته های فوتوالی استانها به مشکلات حوزه متبوعه خود پرداختند و دیدگاهها و راهکارهای خود را به منظور بسط و گسترش این ورزش ارایه دادند.

Comments are closed.