0

اخبار / دسته‌بندی نشده

منصور دمیرچی : با همدلی می توان فوتوالی را به پیش برد

06/06/2015 در 06:44 توسط

منصور دمیرچی : با همدلی می توان فوتوالی را به پیش برد
1395/03/10
نایب رییس انجمن فوتوالی کشور در نشست مسوولان کمیته های فوتوالی سراسر کشورگفت : برای آنکه بتوانیم رشته نوپا و جوان فوتوالی را گسترش دهیم ، باید همدل و همراه باشیم و جوانان مستعد را برای فردایی بهتر آماده کنیم .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی ، ” منصور دمیرچی ” در آغاز این گردهمایی که در سالن جلسات فدراسیون انجمن های ورزشی برگزار شد ، افزود : درخشش فوتوالی ایران در تایلند بر این نظریه مهر تایید زد که این رشته در کشورمان پتانسیل خوبی دارد و اگر بتوانیم فوتوالی را در شهرهای مختلف بشناسانیم ، قطعا می توانیم فردای این ورزش مهیج را بیمه کنیم .

وی افزود: بنده مسئولیت هیات های انجمن های ورزشی استان گلستان را برعهده دارم و بر مشکلات بخصوص محدویت های مالی و کمبود امکانات واقف هستم . لذا معتقدم که باید از طریق اسپانسر این موانع را پشت سرگذاشت و به سمت موفقیت حرکت کرد.

دمیرچی در ادامه گفت : فوتوالی امروز در 13 استان کشور فعال است و ما در تلاش هستیم این ورزش را در دیگر نقاط کشور نیز گسترش دهیم و این مهم زمانی از قوه به فعل در خواهد آمد که مسوولان بیش از پیش ما را حمایت کنند .

نایب رییس انجمن فوتوالی اضافه کرد : مسوولان کمیته های فوتوالی باید با رسانه ها ارتباط قوی تر داشته باشند تا بتوان این رشته را به نسل برومند جوان بیش از پیش شناساند و آنها را برای روی آوردن به این ورزش ترغیب نمود.

وی در پایان تاکید کرد : به آینده این ورزش خوش بین هستم و امید است که همگی بدون اتکا به حاشیه های مخرب ، تنها در راه یکدلی گام برداریم وبرای جوانان این مرز و بوم خدمت کنیم .

این نشست با حضوردلداه مهربان سرپرست انجمن فوتوالی ، سیروس عالمی مشاور اجرایی فدراسیون انجمن های ورزشی ، اعضای هیات رییسه این انجمن و روسای کمیته های فوتوالی استانها در سالن جلسات فدراسیون انجمن های ورزشی ادامه دارد.

پاسخ دهید