دسته‌بندی نشده

حامد شادان پدیده مسابقات قهرمانی آسیایی تایلند شد

29/04/2017 در 13:31 توسط

تیم ملی الف ایران در دیدار نهایی رقابت های فوتوالی قهرمانی آُسیا برابر تایلند در یک مبارزه تماشایی شکست خورد و به مقام دوم قاره کهن آسیا دست یافت.
به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی، در این دیدار مهیج که عصر امروز شنبه ساعت 16 برگزار شد، تیم الف ایران متشکل از عثمان سن سبیلی و جمیل کر با نتایج 18 بر 11 در ست اول و  18 بر 13 در ست دوم، دو بر صفر  مغلوب حریف قدرتمند خود شد و به مقام نایب قهرمانی آسیا دست یافت.
تیم ایران در این پیکار دیدنی و حساس، نمایش خوبی داشت اما ملی پوشان تایلند که از امتیاز میزبانی برخوردار بودند با ارایه یک بازی هوشمندانه در نهایت به برتری رسیدند و قهرمان شدند.
از سویی دیگر تیم تیم ملی ب ایران ( حامد شادان و وحید ایمری ) در دیدار رده بندی مغلوب تیم ملی ب تایلند شد و در رده چهارم آسیا قرار گرفت.
همچنین کمیته برگزاری مسابقات “حامد شادان” بازیکن تکنیکی و موثر کشورمان را به عنوان پدیده این مسابقات معرفی کرد و جایزه ویژه خود را از نایب رئیس کنفدراسیون فوتوالی آسیا دریافت کرد.


ملی پوشان ایران را در این مسابقات معتبر قاره، مهرداد رجبی به عنوان مربی و مسعود خسروی سرپرست انجمن فوتوالی به عنوان مدیر هدایت می کردند.
رقابتهای فوتوالی قهرمانی آسیا با حضور 14 تیم در چهار گروه در شهر کان چانابوری کشور تایلند برگزار ‌شد و با شناخت تیم های برتر بکار خود پایان داد.

Comments are closed.