دسته‌بندی نشده

تیم ملی ب فوتوالی ایران چهارم آسیا شد

29/04/2017 در 12:30 توسط


تیم ملی (ب) فوتوالی ایران در دیدار رده بندی رقابت های قهرمانی آسیا در تایلند با شکست برابر تیم میزبان، به مقام چهارم دست یافت.
به گزارش روابط عمومی انجمن فوتوالی جمهوری اسلامی ایران،
در دیدار رده بندی این رقابت ها تیم ایران (ب) با وجود بازی خوب مقابل تیم قدرتمند تایلند، نتیجه را 2 بر صفر واگذار کرد و به مقام چهارمی مسابقات قهرمانی آسیا رسید
تیم ملی (ب) ایران متشکل از حامد شادان و وحید ایمری و تحت هدایت مهرداد رجبی به عنوان مربی، و مسعود خسروی به عنوان سرپرست، عصر امروز(شنبه) در مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره مسابقات فوتوالی قهرمانی آسیا با حساب 2 بر صفر مغلوب تیم ب تایلند شد و در کمال شایستگی به مقامی بهتر از چهارم دست پیدا نکرد
تیم های ملی الف و ب تایلند از قدرتهای بلامنازع فوتوالی در جهان محسوب میشوند.
همچنین تایلند قهرمانی دوره های قبل آسیا را یدک می کشد
.
تیم ملی فوتوالی ایران آبان سال 1393 در بازی های ساحلی آسیا در پوکت به مدال نقره رسیده بود و مهر سال 93 نیز در رقابت های بین المللی مالزی به مقام سوم دست یافته و مدال برنز کسب کرده بود.
همچنین درسومین دوره مسابقات قهرمانی فوتوالی آسیا به نایب قهرمانی این مسابقات رسیده بود
فوتوالی رشته ای مانند والیبال ساحلی است، با این تفاوت که در این رشته بازیکنان فقط مجاز به استفاده از پا و سر هستند.
هر تیم از دو نفر تشکیل شده و حداکثر فقط می توانند سه ضربه به توپ بزنند و در صورت اصابت توپ با زمین، امتیاز به تیم مقابل داده می شود. سرویس ها هم بایستی از پشت خط عرضی زمین زده شود و سرویس زننده در فوتوالی می تواند ماسه ها را یک جا پشت خط جمع کند و توپ را با ضربه پا از روی تور رد کند.

Comments are closed.