دسته‌بندی نشده

تیم ملی الف فوتوالی ایران نایب قهرمان آسیا شد

29/04/2017 در 13:16 توسط

رقابتهای فوتوالی قهرمانی آسیا- تایلند
تیم ملی آ فوتوالی ایران  نایب قهرمان شد

1396/02/09
در ادامه مسابقات فوتوالی قهرمانی آسیا در تایلند امروز شنبه تیم ملی آ کشورمان برابر تایلند آ نتیجه را واگذار کرد.
به گزارش خبرگزاری انجمن فوتوالی، تیم ملی آ کشورمان در دیدار پایانی مقابل تیم ملی تایلند الف قرار گرفت و با حساب 2 بر صفر از میزبان شکست خورد و به نایب قهرمانی آسیا دست یافت.
کمیته برگزاری مسابقات “حامد شادان” بازیکن تکنیکی و موثر کشورمان را به عنوان پدیده این مسابقات معرفی کرد و جایزه ویژه خود را از نایب رئیس کنفدراسیون فوتوالی آسیا دریافت کرد.
در دیدار رده بندی این رقابتها هم تیم “ایران ب” مغلوب تایلند ب شد و به عنوان چهارم رسید.
تیم ملی آ متشکل از جمیل کر و عثمان سن سبیلی و با هدایت مهرداد رجبی به عنوان مربی، و سرپرستی مسعود خسروی، در مرحله  نهایی چهارمین دوره مسابقات فوتوالی قهرمانی آسیا با اقتدار و با حساب 2 بر یک تیم ملی ب ایران را مغلوب کرد و با شایستگی به فینال این رقابتها راه یافت.
تیم  آ کشورمان در این مسابقه با نتایج 18 بر 7 و 18 بر 5 و در دو گیم متوالی تیم ملی ب کشورمان را شکست داد و راهی دیدار پایانی شد.
در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی هم تیم تایلند آ از سد تایلند ب عبور کرد تا حریف تیم کشورمان در دیدار فینال شود.
تیم ملی تایلند قهرمانی دوره قبل آسیا را یدک می کشد و یکی از قدرتهای رشته فوتوالی در جهان محسوب می شود.
تیم ملی فوتوالی کشورمان آبان 93 در بازیهای ساحلی آسیا در پوکت به مدال نقره رسیده بود. در مهر 93 در رقابتهای بین المللی مالزی به مقام سوم و برنز این رقابتها رسید و در رقابتهای قهرمانی 2016 آسیا که معتبرترین مسابقات فوتوالی این قاره به شمار می رود، برای نخستین بار در تاریخ به عنوان نایب قهرمانی رسید. و امسال نیز برای بار دوم به مقام نایب  قهرمانی این مسابقات دست یافت

Comments are closed.